پیش بینی منتقدان از شانس نخست شیر طلای ونیز

به گزارش وبلاگ دانلود سرا، فیلم خرس نیست ساخته جعفر پناهی یکی با میانه نمره 4.14 از 5 در صدر محبوب ترین فیلم های از نگاه منتقدان بین المللی قرار گرفته و تنها فیلم از میان 23 اثر بخش مسابقه اصلی ونیز است که میانه بیش از 4 ستاره کسب نموده است.

پیش بینی منتقدان از شانس نخست شیر طلای ونیز

به گزارش وبلاگ دانلود سرا، بر اساس آخرین جدول آرای منتقدان بین االمللی درباره فیلم های بخش مسابقه اصلی جشنواره فیلم ونیز، خرس نیست با نمره 4.14 صدرنشین است.

در این جدول که شامل آرای 9 منتقد از نشریات بین المللی اسکرین، هالییود ریپورتر، آبزرور، فیلم وردیکت، دِرَپ، لوموند فرانسه، روزنامه اسپانیایی زبان ال پائیس، روزنامه فرانکفورتر روندشاو آلمان و روزنامه لهستانی Rzeczpospolita است، فیلم خرس نیست ساخته جعفر پناهی یکی با میانه نمره 4.14 از 5 در صدر محبوب ترین فیلم های از نگاه منتقدان بین المللی قرار گرفته و تنها فیلم از میان 23 اثر بخش مسابقه اصلی ونیز است که میانه بیش از 4 ستاره کسب نموده است.

  • لیلا حاتمی برنده جایزه زنان سینمایی نویس ایتالیایی
  • داستان های محزون | گزارشی از فیلم های بلوند، پسر و 2 فیلم ایرانی حاضر در جشنواره ونیز

منتقد آبزرور 5 ستاره کامل را به فیلم پناهی اختصاص داده و منتقدان سینمایی دِرَپ، ال پائیس، فرانکفورتر روندشاو و همچنینRzeczpospolita این فیلم را شایسته دریافت 4.5 ستاره دانسته اند.

در رتبه های بعدی نیز سنت عمر ساخته الیس دیوپ و اروح اینیشرین ساخته مارتین مک دونا هر کدام با میانه نمره 3.83 قرار گفته اند و استخوان و همه به کارگردانی لوکا گوادانینو هم میانه نمره 3.65 از سوی منتقدان بین المللی دریافت نموده است.

جدول نهایی آرای منتقدان بین المللی ونیز - فیلم های مسابقه اصلی:

مستند همه زیبایی و خونریزی به کارگردانی لورا پویترس هم که از شانس های اصلی شیر طلایی ونیز محسوب می گردد هم نمره میانه 3.53 گرفته است.

شب، داخلی، دیوار به کارگردانی وحید جلیلوند دیگر نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه اصلی ونیز هم با میانه نمره 2.72 در رتبه پانزدهم در جدول منتقدان بین المللی و بالاتر از فیلم هایی چون باردو ساخته الخاندرو گونزالز اینارینو،

بلوند از اندرو دومنیک و پسر به کارگردانی فلورین زلر قرار گرفته است.

مراسم اختتامیه هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز امشب (19 شهریور ماه) برگزار می گردد و باید منتظر ماند و دید نظر جمعی هیات داوران بخش مسابقه اصلی به ریاست جولین مور و با حضور لیلا حاتمی، کازوئو ایشی گورو، لئوناردو دی کاستانزو، آدری دیوان و رودریگو سوروگوین در نهایت تا چه حدی با آرای منتقدان بین المللی همخوانی خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیش بینی منتقدان از شانس نخست شیر طلای ونیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی منتقدان از شانس نخست شیر طلای ونیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید