علت باخت ساروی تعیین شد؛ پالس گمراه کننده غول ارمنی

به گزارش وبلاگ دانلود سرا، یکی از پرامیدترین فرنگی کاران ایران در مسابقات جهانی محمدهادی ساروی بود که سرمربی تیم ملی در موردش قبلا گفته بود الکسانیان را له می نماید.

علت باخت ساروی تعیین شد؛ پالس گمراه کننده غول ارمنی

طی ماه های اخیر در خصوص حضور آرتور الکسانیان در مسابقات جهانی اخبار متناقض زیادی مطرح شده بود. او مدتی برای درمان آسیب دیدگی کهنه کتفش راهی آمریکا شده، به همین علت در مسابقات قهرمانی اروپا هم کشتی نگرفت.

ارمنی ها نماینده ای در وزن 97 کیلوگرم قهرمانی اروپا نداشتند و پیش از مسابقات جهانی اعلام شد که فدراسیون کشتی این کشور برای ثبت نام این کشتی گیر در مسابقات جهانی دچار مشکل شده است؛ هر چند که چند روز بعد، خبر آمد که اتحادیه جهانی کشتی اجازه ثبت نام الکسانیان را صادر نموده، اما در عین حال این کشور نتوانست با تیم کامل به صربستان بیاید. آن ها با تیمی 8 نفره در مسابقات جهانی سال جاری شرکت کردند، اما همین آرتور الکسانیانی که ابهامات زیادی در خصوص حضورش در بلگراد بود، برای این تیم طلا گرفت، اتفاقی که در خاتمه روز سوم مسابقات هم برای ایران رخ نداد و هیچ یک از شانس های مدال کشورمان، پیروز به کسب مدال طلا نشدند.

در این بین نکته مهم اینکه به نظر کادرفنی تیم ملی و محمدهادی ساروی، پالس های گمراه کننده ای در خصوص شرایط الکسانیان دریافت نموده بودند که اوایل مرداد ماه محمد بنا در خصوص این قهرمان ارمنی و پیش بینی مبارزه اش با محمدهادی ساروی گفته بود: قبل از مسابقات (تورنمنت لهستان) برای مربیان پیام فرستادم و یک سری راه حل دادم. فکر می کردم آنجا با هم کشتی می گیرند، بعد گفتم اصلاً هادی، الکسانیان را له می نماید. او دیگر الکسانیان سابق نیست، ضمن اینکه هادی ساروی ما غولی شده است که فکر نمی کنم در جهان کسی ببرش باشد، غیر از اتفاقاتی که در کشتی قابل پیش بینی نیست.

الکسانیان چندی قبل به تورنمنت لهستان رفته بود، اما آنجا رودرروی ساروی قرار نگرفت، محمد بنا در این خصوص هم گفته بود: الکسانیان کشتی گیر شناخته شده ای است و جلوی حریفش از جمهوری چک نیامد روی تشک. او 10 سال است که در سطح اول کشتی جهان حضور دارد و این طور نیست که نخواهد دستش رو گردد. حالا هر کسی فکری دارد، مثل جریان علی گرایی که ما جلوی آکژول محموداف نخواستیم کشتی بگیرد. لازم نبود کشتی بگیرد، چون ما دل مان می خواست فقط روی تشک باشد و خیلی هم خوب روی تشک نبود. چون بدنش در فشار بود، آماده نبود، امکان داشت حالتی ببازد که از نظر روحی هم به او ضربه بزند و این که محموداف بعد از شکست های قبلی، ترسش از علی بریزد.

در بلگراد البته محمدعلی گرایی هم خیلی زود از دور رقابت ها حذف شد، آن هم به وسیله حریف کره ای که در نیمه نهایی نتوانست برد را تجربه کند. همین آکژول محموداف هم قهرمان وزن 77 کیلوگرم شد.

منبع: فرارو

به "علت باخت ساروی تعیین شد؛ پالس گمراه کننده غول ارمنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت باخت ساروی تعیین شد؛ پالس گمراه کننده غول ارمنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید